پشتیبانی حرفه ای توسط تیم طرحفا ارائه می شود.

برای جستجوی موضوعی در وب سایت ما شروع به تایپ کنید.

امکانات نامحدود
با طرحفا وب سایت های عالی و حرفه ای ایجاد کنید.
طراحی در کلاس جهانی
با طرحفا سایت خود را در سطح جهانی معرفی نمایید
پشتیبانی برتر
با طرحفا خیالت از بابت سایت همیشه راحته !
; )

بسیاری فکر می‌کنند که با سفارش طراحی و ایجاد یک وب‌سایت، می‌توانند به کسب و کار خود رونق بیشتری ببخشند، اما این تصور غلط است. طراحی وب‌سایت فقط یک گام اولیه است و باید این تصور را از بین ببرید که با اتمام طراحی وب‌سایت، کار تمام شده است. بعد از طراحی، نیاز به یک گروه پشتیبانی و مدیریت وب‌سایت دارید. برای درخواست پشتیبانی وب‌سایت، اکنون با ما تماس بگیرید.

همچنین، اگر وب‌سایتی ندارید، پیشنهاد ما به شما خرید یک وب‌سایت آماده است.

دیجیتال مارکتینگ طرحفا یکی از کمترین شرکت‌هایی است که بعد از طراحی وب‌سایت، ارائه خدمات پشتیبانی و مدیریت وب‌سایت را به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته انجام می‌دهد.

می‌توان گفت که پشتیبانی یک وب‌سایت نسبت به طراحی آن می‌تواند بسیار مهم‌تر باشد. برای درک اهمیت این موضوع، یک مثال آورده‌ایم تا به طور کامل متوجه شوید.

تصور کنید یک دانه را کاشته‌اید و به آن رسیدگی می‌کنید. هر روز به آن آب می‌دهید و از آن مراقبت می‌کنید و نور خورشید کافی را به آن می‌رسانید. بعد از گذشت چند روز، اولین نمونه‌های رشد آن ظاهر می‌شود و بعد از چند ماه، شما صاحب یک گل زیبا و خوشبو هستید.

پشتیبانی طرحفا

حالا تصور کنید که آب رسانی به گل را قطع کنید و نور خورشید را از آن بگیرید. در کمترین زمان ممکن، گل خشک می‌شود و از بین می‌رود. عدم پشتیبانی از این گل باعث شده که ثمره چند ماه زحمت شما از بین برود.

همین مثال را در زمینه وب‌سایت‌ها تعمیم می‌دهیم: اگر شما وب‌سایتی طراحی کرده و به آن رسیدگی کرده و کلمات کلیدی‌تان را به رتبه اول گوگل برسانید، کافی است که به مدت کوتاهی از آن غافل باشید. نتیجه این غفلت، خشک شدن و از بین رفتن وب‌سایت شماست و ثمره چند ماه زحمت شما نابود می‌شود.

پشتیبانی وب‌سایت چیست؟

پشتیبانی وب‌سایت شامل تمامی خدماتی است که باعث بهبود و بهینه‌سازی، رفع اشکالات و بروزرسانی‌های وب‌سایت می‌شود. همچنین، خدمات دیگری همچون تولید محتوا، بهینه‌ساز

پشتیبانی و نگهداری وب‌سایت

پشتیبانی و نگهداری وب‌سایت به صورت قراردادی بین صاحب سایت و شرکت مرتبط انجام می‌شود. این قرارداد‌ها معمولاً به صورت سالیانه انعقاد می‌شوند و امکان تمدید دارند.

قرارداد انعقادی با شرکت طراحی وب‌سایت، شرکت طراحی را موظف به ارائه پشتیبانی و نگهداری وب‌سایت می‌کند.

شرکت ما فرایند پشتیبانی و نگهداری وب‌سایت را در محدوده خدمات طراحی وب‌سایت ارائه می‌دهد.

بدین معنا که با سفارش طراحی، پشتیبانی نیز فراهم می‌شود و تمامی فرآیندهای پشتیبانی و تغییرات مرتبط با وب‌سایت توسط تیم ما انجام می‌شود.

توجه کنید که برای انتخاب بهترین شرکت پشتیبانی و نگهداری وب‌سایت، باید تحقیقات جامعی انجام دهید.

برخی از شرکت‌ها تنها در برخی از ساعات روز به پاسخگویی در زمینه پشتیبانی می‌پردازند.

در صورت انتخاب شرکت دیجیتال مارکتینگ برای پشتیبانی و نگهداری وب‌سایت، تمامی خدمات به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته ارائه می‌شون

لیست خدمات پشتیبانی و نگهداری وب‌سایت

1. بررسی مشکلات فنی و حل آن
2. بهبود روند کیفیت وب‌سایت
3. افزایش سرعت وب‌سایت
4. بروزرسانی کد‌های قدیمی برای افزایش امنیت وب‌سایت
5. بهره‌گیری از روش‌های جدید برای برقراری امنیت
6. چک کردن تمام صفحات وب‌سایت
7. در صورت وجود مشکل، سریعاً اقدام به حل آن کردن
8. پیشنهاد ویژه: در صورت تمایل به افزایش رتبه وب‌سایت در صفحات اول موتورهای جستجو، علاوه بر پشتیبانی فنی، خدمات و کلمات کلیدی وب‌سایت را بررسی کنید. برای مشاهده خدمات سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت به صفحه سئو مراجعه نمایید و تعرفه‌ها و هزینه‌های مرتبط با خدمات سئو را مشاهده کنید.

نگهداری سایت

معمولاً مدیریت وب‌سایت شامل دو جنبه اساسی، یعنی نگهداری و پشتیبانی، است. نگهداری و پشتیبانی سایت دو زیرمجموعه مهمی از مدیریت وب‌سایت را تشکیل می‌دهند.

نگهداری سایت تعاریف منحصر به فرد خود را دارد و از اصول پشتیبانی تفاوت‌های آشکاری دارد. در بخش‌های قبلی ذکر کردیم که پشتیبانی بهبود و حل مشکلات فنی سایت را ترتیب می‌دهد. اما نگهداری سایت به معنی افزودن ویژگی‌های جدید، آپدیت‌ها و تولید و انتشار محتوای بیشتر است.

لیست خدمات نگهداری سایت

  • انتشار مقالات جدید
  • بروزرسانی مطالب گذشته
  • اضافه کردن امکانات جدید
  • اضافه کردن محصولات و خدمات
  • تحلیل و بررسی روش های جدید برای سود بیشتر
  • بررسی و آنالیز رقبا برای پیشی گرفتن از آن ها
  • پیاده سازی روش های جدید برای پیشرفت فنی و ظاهری وب سایت
  • حذف مشکلات ظاهری وب سایت