ارسال پیام تبلیغاتی انبوه از طریق واتساپ

مزیا ارسال پیام تبلیغاتی انبوه از طریق واتساپ

ارسال پیام تبلیغاتی انبوه از طریق واتساپ

پیام تبلیغاتی از طریق sms در سالیان گذشته با فراگیر شدن گوشی های تلفن همراه به یکی از بهترین روش های تبلیغاتی بدل شده بود. با پیشرفت تکنولوژی در حوزه پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی به مرور شاهد کمرنگ شدن قدرت تبلیغاتی پیامک تلفن همراه هستیم. از سوی دیگر ارسال پیام تبلیغاتی به وسیله واتسآپ، با توجه به گستردگی کاربران این پیام رسان قدرتمند از جذابیت بالایی برخوردار شده است. پیام رسان واتساپ با توجه به عدم فیلترینگ آن در کشور، بدون تردید بهترین گزینه جهت ارسال پیام های تبلیغاتی در مقایسه با سایر پیام رسان ها می باشد.

سرویس ارسال انبوه پیام در واتساپ جدیدترین سرویس تبلیغاتی در این پیام رسان محسوب می گردد. افراد مختلف از طریق سرویس تبلیغاتی ارسال پیام انبوه واتسآپ قادر خواهند بود تا خدمات و کسب و کار خود را به بازار هدف معرفی نمایند. این سرویس  می تواند محتوای پیام تبلیغاتی را به انبوهی از شماره ها در واتساپ ارسال نماید.

مزایا استفاده از ارسال پیامهای تبلیغاتی از طریق واتساپ

یکی از مشکلات عمده در ارسال پیام های تبلیغاتی از طریق پیامک، این مورد است که فقط امکان ارسال حروف با محدودیت 70 کاراکتری طول پیام وجود دارد. از سوی دیگر اغلب مشترکین تلفن همراه با مسدود کردن پیام های تبلیغاتی از دریافت اینگونه پیام ها ممانعت به عمل می آورند.

اما در واتساپ هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و امکان ارسال متن، فایل های صوتی و تصویری، فایل pdf، پادکست، و هر چیزی که مد نظر کاربر باشد؛ وجود دارد. اگر تعداد فایل های کاربر زیاد باشد این قابلیت وجود دارد که فایل ها در یک فضا بارگذاری شده و کلیه آنها در قالب یک لینک ارسال شوند.

برخی از کاربران پیام ها را به شماره های واتساپ مورد دلخواه خود ارسال می کنند. ولی برخی افراد هیچ گونه شماره ای جهت ارسال انبوه در اختیار ندارد. شرکت های تبلیغاتی بسیاری وجود دارند که دارای بانک های اطلاعاتی قدرتمندی می باشند و این توانایی را دارند که کاربران را در ارسال هر گونه پیام تبلیغاتی یاری نمایند.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *