طراحی وب سایت فروشگاهی

چرا برای فروشگاهم سایت بزنم؟

ممکن است شما هم  تا به حال به این فکر کرده باشید که چرا باید برای کسب و کار خود وب سایت طراحی کنید؟ اگر به زندگی روزمره خود و سایر افراد نگاه کنیم می توانیم متوجه شویم که چرا برای فروشگاه خود نیاز به وب سایت داریم. امروزه بیشتر افراد برای یافتن نیازهای خود در اینترنت سرچ می کنند. به طور مثال فردی که قصد خرید گوشی تلفن همراه داشته باشد، در اولین قدم نام گوشی مورد نظر خود را در اینترنت سرچ می کند تا درباره آن اطلاعات بیشتری کسب کند. سپس با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید محصول مورد نظر خود می نماید. بنابراین در صورتی که برای فروشگاه خود، وب سایت مناسبی طراحی نکرده باشید، طیف گسترده ای از مشتریانی که روزانه در اینترنت به دنبال یافتن محصولات مرتبط با کسب و کار شما می باشند را از دست داده اید.

علاوه بر مورد ذکر شده، طراحی وب سایت فروشگاهی مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه به آن می پردازیم.

نمونه سایت فروشگاهی طرحفا

برخی مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی :

با طراحی وب سایت فروشگاهی محدود به مکان و زمان نخواهید بود :

در بستر اینترنت، افراد می توانند 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز از وب سایت شما بازدید نمایند. بنابراین شما با داشتن وب سایت فروشگاهی برای ارائه محصولات خود به مشتریانتان محدود به ساعت خاصی نخواهید بود. همچنین شما برای فروش محصولات خود تنها محدود به مشتریان شهر و یا استان خود نخواهید بود. به عبارت دیگر شما می توانید محصولات خود را به مردم در سراسر کشور معرفی نمایید.

با داشتن فروشگاه اینترنتی می توانید اطلاعات مشتریان خود را ذخیره و ثبت نمایید :

یکی از مهم ترین مزایای طراحی وب سایت فروشگاهی این است که شما می توانید اطلاعات مشتریان خود و افرادی که از وب سایت شما بازدید می نمایند را ثبت و ذخیره نمایید. بنابراین شما می توانید با دنبال کردن رفتار و اطلاعات مشتریان خدمات بهتری را به آن ها ارائه دهید. در این صورت می توانید تمایل آن ها را به خرید محصولات خود بیشتر نمایید.

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *