سایت با زبان پی اچ پی لاراول_1660638935.pdf - Adobe Acrobat Pro DC

طراحی سایت با PHP

طراحی سایت با زبان پی اچ پی در حال حاضر بدون تردید جایگاه نخست بازار طراحی و توسعه وب را در اختیار دارد و مورد توجه همگان قرار دارد. زبان طراحی سایت پی اچ پی، دارای فریم ورک های متنوعی از جمله phalcon، fuelphp، cakephp، slim، lumen، laravel و codelgniter می باشد.

لاراول به عنوان معروفترین فریمورک زبان طراحی سایت php محسوب می شود و در حال حاضر رشد خیره کننده ای داشته و در مدت زمان کمی طرفدارن بسیاری را جذب کرده است. لاراول یک چارچوب متن باز از زبان برنامه نویسی سمت سرور php می باشدکه امکانات زیادی را در اختیار برنامه نویس قرار می دهد. این فریم  ورک برنامه نویسی را بسیار لذت بخش و ساده تر کرده است. laravel قابلیت ها و مزایای زیادی دارد به طوریکه کاربران از آن به عنوان جادوگر یاد می کنند. با این فریم ورک برنامه نویسان قادر خواهند بود که با کمترین میزان کدنویسی و با وارد کردن دستورات کوتاه، کارهای بزرگی انجام دهند. laravel نسخه های متفاوتی دارد که در ورژن آخر خود بهبود چشمگیری را تجربه کرده است. با توجه به آپدیت های مداوم خطاهای این فریم ورک به حداقل رسیده است.

مزایای فریمورک LaraveL

از جمله مزایای لاراول می توان به استفاده این فریم ورک از معماری mvc اشاره کرد. همچنین متن باز بودن laravel  باعث شده که امکان شخصی سازی برای برنامه نویسان وجود داشته باشد. از ویژگی های دیگر می توان به افزایش چشمگیر سرعت کدنویسی اشاره نمود.

نکته مثبت در مورد laravel وجود انجمن ها و جامعه بزرگ این فریم ورک می باشد. به طوریکه کاربران هر سوال یا مشکلی داشته باشند می توانند با رجوع به این انجمن ها مشکل خود را مطرح و برطرف نمایند. از قابلیت های دیگر آن می توان به unit testing اشاره نمود. unit testing قادر است در مدت زمان کوتاهی تست های مختلفی را بر روی برنامه کاربر انجام دهد تا خطاهای احتمالی برنامه را به کاربر نشان دهد.

عکس لارااول

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر شما چیه؟

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *