درباره طرحفا

عمیقا باور داریم که امروزه شاهراه تبلیغات در ایران اینترنت است و هر کسب و کار جدید برای بقا و گسترش خود باید در این مسیر قدم گذارد.

گروه  فناوران طرحفا  با شعار ” طراحی خوب،تجارت خوب ” برای ساخت فردای روشن همگام با تکنولوژی های روز برای کسب و کار های جامعه پا به عرصه گذاشت در این مدت با فراز نشیب های پیش رو توانستیم بیش از ۵۰۰ پروژه طراحی سایت و بیش از ۱۰۰۰ پروژه طراحی را به مشتری تحویل دهیم.

کادر مجرب و متخصص طرحفا با برنامه ریزی هوشمندانه به شما کمک می کنند تا با کمترین هزینه بتوانید بیشترین بازده را بدست آورید.

مهمترین فعالیت ها و خدمات طرحفا , ارائه راهکاری برجسته درجهت معرفی هرچه بیشتر کسب و کارهای مختلف در دنیای مجازی و سرویس های متنوع در حوزه بازاریابی اینترنتی درراستای پیاده سازی ایده ها و خواسته های تجاری شما به صورت عملیاتی در دنیای مجازی می باشد.

 

ما بُعد جدیدی از شما در دنیای دیجیتال می آفرینیم : ارتباط انسان با دنیای سرد اشاره و کلیک… این ارتباط را در طراحی سایت ها ، برنامه های آموزش از راه دور و یادگیری، استراتژی برندینگ ، مارکتینگ هوشمند و برنامه ریزی رسانه ای و کلیه خدمات خلاقانه ای که برای موفقیت نیاز دارید ، مطرح می کنیم.

اعضای تیم طرحفا

ایمان شیر محمدی

مدیر عامل

در حال حاضر افتخار اين را دارم در سازمان در كنار همكارانى فعاليت كنم كه با روحيه وتلاشگرى خود ما را در مسير رشد وترقى هدايت مى كنند. در طرحفا همه چیز بر اساس و پایه “ما “بودن پیش مى رود.همواره سعی کرده‌ایم در کنار توجه به توانمندی‌های فنی و تکنیکی همکارانمان، رعایت اخلاق حرفه‌ای و توجه به ارزش‌های انسانی را سرلوحۀ فعالیت‌های خود قرار دهیم. با همین رویکرد است که «فناوران» شکل گرفته، رشد کرده، به بلوغ رسیده است.طرحفا مجموعه ای از فرصت های بکر و دست نخورده برای پیشرفته. ما در طرحفا هر روز اتفاق های خوب رقم می زنیم و افتخار می کنیم که با انسانهایی پویا و توانمند در حال خلق یک تجربه ارزشمند هستیم.ما یک خانواده جوان، با انرژی، صمیمی، همدل و پویا هستیم که با مهارت، تخصص و “تلاش”، ایده‌های جدید و بزرگ خودمان را اجرایی و از این موفقیت‌های روزافرون لذت می‌بریم. اگر به دنبال فضایی برای ارتقا دانش و پایان روزمرگی‌های کاری هستید، حتما با ما همراه شوید.

تیم اجرایی

«پیشرفت مداوم» در خانواده بزرگ مفید باعث شده تا افراد پرتلاش و شایسته بتوانند راه موفقیت را بیابند. ما مفهوم واژه پیشرفت را نه ‌فقط برای کارگزاری مفید، بلکه برای تک‌تک همکارانمان، جامعه بازار سرمایه و کشور عزیزمان می‌خواهیم.آدم‌ها تو يكتانت علاوه بر اينكه اختيار تصميم گيری براي انجام خيلی از كارها رو دارن، فرصت اشتباه كردن هم دارن. میتونن مهارت‌های سخت و نرم زيادی رو ياد بگيرن و تو مدت كوتاهی تجربه‌های ارزشمند زيادی رو كسب كنن.فراز و فرود‌های بسیار در این چندین سال و کسب تجارب تلخ و شیرین از پروژه‌های مختلف کمک کرده تا بقراط را به محصولی تبدیل کنیم که این بار بتواند تحولی را در اکوسیستم سلامت کشور به وجود آورد.ما در پنکو، بر این باوریم که نیروی انسانی بزرگترین و باارزش ترین سرمایه ی ماست. سعی کردیم لذت کار کردن با افراد پر انرژی و باهوش را تجربه کنیم. دلیل رشد و موفقیت پنتل را بدون شک، سرمایه های متخصص و با انگیزه میدانیم.

 

آرمین سیلاطانی

مدیر اجرایی

علی فلاحی

علی فلاحی

برنامه نویس

مهدی اصغری

کارشناس سئو

مجید کرمی

مجید کرمی

طراح سایت

محمد کنعانی

طراح سایت

الهام محمدی

کارشناس اداری

نوید فدایی

نوید فدایی

طراح سایت